Varlıklı sınıfın egemenliğine dayalı toplumsal ve siyasal düzen bulmacada nedir?

Varlıklı sınıfın egemenliğine dayalı toplumsal ve siyasal düzen“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Varlıklı sınıfın egemenliğine dayalı toplumsal ve siyasal düzen” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Varlıklı sınıfın egemenliğine dayalı toplumsal ve siyasal düzen“ sorusuna cevap olarak “PLUTOKRASİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı63

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları varlıklı sınıfın egemenliğine dayalı toplumsal ve siyasal düzen, bulmaca sözlüğü 'varlıklı sınıfın egemenliğine dayalı toplumsal ve siyasal düzen', varlıklı sınıfın egemenliğine dayalı toplumsal ve siyasal düzen açıklaması, varlıklı sınıfın egemenliğine dayalı toplumsal ve siyasal düzen nedir, varlıklı sınıfın egemenliğine dayalı toplumsal ve siyasal düzen ne demek, bulmacada varlıklı sınıfın egemenliğine dayalı toplumsal ve siyasal düzen, sözlük varlıklı sınıfın egemenliğine dayalı toplumsal ve siyasal düzen, sözlükte varlıklı sınıfın egemenliğine dayalı toplumsal ve siyasal düzen ne, varlıklı sınıfın egemenliğine dayalı toplumsal ve siyasal düzen, bulmaca varlıklı sınıfın egemenliğine dayalı toplumsal ve siyasal düzen, sözlükte varlıklı sınıfın egemenliğine dayalı toplumsal ve siyasal düzen, bulmaca çözümü varlıklı sınıfın egemenliğine dayalı toplumsal ve siyasal düzen, varlıklı sınıfın egemenliğine dayalı toplumsal ve siyasal düzen tanımı