Gemilerin üst güvertelerinde ve palavralarında bulunan mutfak bulmacada nedir?

Gemilerin üst güvertelerinde ve palavralarında bulunan mutfak“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Gemilerin üst güvertelerinde ve palavralarında bulunan mutfak” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Gemilerin üst güvertelerinde ve palavralarında bulunan mutfak“ sorusuna cevap olarak “GALİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'gemilerin üst güvertelerinde ve palavralarında bulunan mutfak', gemilerin üst güvertelerinde ve palavralarında bulunan mutfak nedir, bulmacada gemilerin üst güvertelerinde ve palavralarında bulunan mutfak, bulmaca gemilerin üst güvertelerinde ve palavralarında bulunan mutfak, sözlükte gemilerin üst güvertelerinde ve palavralarında bulunan mutfak, gemilerin üst güvertelerinde ve palavralarında bulunan mutfak, bulmaca soruları gemilerin üst güvertelerinde ve palavralarında bulunan mutfak, gemilerin üst güvertelerinde ve palavralarında bulunan mutfak tanımı, gemilerin üst güvertelerinde ve palavralarında bulunan mutfak ne demek, sözlükte gemilerin üst güvertelerinde ve palavralarında bulunan mutfak ne, sözlük gemilerin üst güvertelerinde ve palavralarında bulunan mutfak, bulmaca çözümü gemilerin üst güvertelerinde ve palavralarında bulunan mutfak, gemilerin üst güvertelerinde ve palavralarında bulunan mutfak açıklaması