Etrüksler’den önce Kuzey İtalya’da aşamış halk bulmacada nedir?

Etrüksler’den önce Kuzey İtalya’da aşamış halk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Etrüksler’den önce Kuzey İtalya’da aşamış halk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Etrüksler’den önce Kuzey İtalya’da aşamış halk“ sorusuna cevap olarak “UMBERLER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı46

Anahtar Kelimeler:

etrüksler’den önce kuzey i̇talya’da aşamış halk tanımı, bulmaca soruları etrüksler’den önce kuzey i̇talya’da aşamış halk, sözlük etrüksler’den önce kuzey i̇talya’da aşamış halk, etrüksler’den önce kuzey i̇talya’da aşamış halk, etrüksler’den önce kuzey i̇talya’da aşamış halk açıklaması, etrüksler’den önce kuzey i̇talya’da aşamış halk ne demek, etrüksler’den önce kuzey i̇talya’da aşamış halk nedir, bulmacada etrüksler’den önce kuzey i̇talya’da aşamış halk, sözlükte etrüksler’den önce kuzey i̇talya’da aşamış halk ne, sözlükte etrüksler’den önce kuzey i̇talya’da aşamış halk, bulmaca çözümü etrüksler’den önce kuzey i̇talya’da aşamış halk, bulmaca etrüksler’den önce kuzey i̇talya’da aşamış halk, bulmaca sözlüğü 'etrüksler’den önce kuzey i̇talya’da aşamış halk'