Ankara İlinde Yontmataş Dönemine Ait Bir Buluntu Yeri bulmacada nedir?

Ankara İlinde Yontmataş Dönemine Ait Bir Buluntu Yeri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ankara İlinde Yontmataş Dönemine Ait Bir Buluntu Yeri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ankara İlinde Yontmataş Dönemine Ait Bir Buluntu Yeri“ sorusuna cevap olarak “UZAĞIL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

ankara i̇linde yontmataş dönemine ait bir buluntu yeri ne demek, ankara i̇linde yontmataş dönemine ait bir buluntu yeri nedir, sözlük ankara i̇linde yontmataş dönemine ait bir buluntu yeri, sözlükte ankara i̇linde yontmataş dönemine ait bir buluntu yeri ne, sözlükte ankara i̇linde yontmataş dönemine ait bir buluntu yeri, ankara i̇linde yontmataş dönemine ait bir buluntu yeri tanımı, ankara i̇linde yontmataş dönemine ait bir buluntu yeri açıklaması, bulmacada ankara i̇linde yontmataş dönemine ait bir buluntu yeri, bulmaca çözümü ankara i̇linde yontmataş dönemine ait bir buluntu yeri, ankara i̇linde yontmataş dönemine ait bir buluntu yeri, bulmaca sözlüğü 'ankara i̇linde yontmataş dönemine ait bir buluntu yeri', bulmaca ankara i̇linde yontmataş dönemine ait bir buluntu yeri, bulmaca soruları ankara i̇linde yontmataş dönemine ait bir buluntu yeri