VASİSTAS

VASİSTAS“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 6 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “VASİSTAS” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Kapının ya da pencerenin üst yanında bulunan ve havanın değiştirilmesine ya”, “Pencere veya kapının üst yanında bulunan ve oda havasının değiştirilmesine”, “Pencere ve kapı üzerinde bulunan, havanın değiştirilmesine yarar, açılır kapanır pencere”, “Pencere ve kapıların üst kısımlarındaki açılır kapanır bölüm”, “Pencere veya kapı üzerinde bulunan, havanın değiştirilmesine yarar, alttan menteşeli pencere, bir çeşit üstlük”, “Pencere Veya Kapının Üst Yanında Bulunan Ve Oda Havasının Değiştirilmesine Yarayan Açılır Kapanır Bölüm” sorularının cevabı “VASİSTAS“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı6
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı8

Anahtar Kelimeler:

vasi̇stas nedir, bulmaca vasi̇stas, sözlükte vasi̇stas ne, bulmacada vasi̇stas, bulmaca sözlüğü 'vasi̇stas', sözlükte vasi̇stas, vasi̇stas tanımı, bulmaca çözümü vasi̇stas, vasi̇stas ne demek, vasi̇stas, bulmaca soruları vasi̇stas, vasi̇stas açıklaması, sözlük vasi̇stas