TATAMİ

TATAMİ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 8 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “TATAMİ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Japonlar’ın geleneksel yer örtüsü”, “Judo gibi sporlarda minder olarak kullanılan ve pirinç saplarının örülmesiy”, “Karete sporunda yer minderi”, “Pirinç saplarından örülen ve judo, karate gibi dövüş sporlarında yer minder”, “Japonlar'ın geleneksel yer örtüsü”, “Judo gibi sporlarda minder olarak kullanılan ve pirinç saplarının örülmesiyle yapılan kalın halı”, “Judo, karate gibi sporlarda minder olarak kullanılan ve pirinç saplarının örülmesiyle yapılan kalın halı./Japon hasırı”, “Judo Gibi Sporlarda Minder Olarak Kullanılan Ve Pirinç Saplarının Örülmesiyle Yapılan Kalın Halı/japon Hasırı” sorularının cevabı “TATAMİ“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı8
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı6

Anahtar Kelimeler:

bulmacada tatami̇, tatami̇ nedir, sözlük tatami̇, tatami̇, bulmaca sözlüğü 'tatami̇', sözlükte tatami̇, sözlükte tatami̇ ne, tatami̇ tanımı, tatami̇ açıklaması, tatami̇ ne demek, bulmaca tatami̇, bulmaca soruları tatami̇, bulmaca çözümü tatami̇