ROMANS

ROMANS“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 6 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ROMANS” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Bir İspanyol şiir türü”, “Sekiz hecelik dizelerden oluşmuş bir İspanyol şiir türü”, “Şarkı türünde ve piyano için hazırlanmış, genellikle kıtalar biçiminde beste”, “Sekiz dizeli kıtalardan örülü İspanyol şiir türü”, “Sekiz dizeli kıtalardan örülü İspanyol şiiri”, “Onikinci yüzyılın ortasında Fransa’da gelişen ve genellikle şövalyelerin aşklarını konu alan edebiyat biçimi” sorularının cevabı “ROMANS“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı6
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı6

Anahtar Kelimeler:

romans, sözlük romans, romans ne demek, sözlükte romans ne, sözlükte romans, romans nedir, bulmaca soruları romans, bulmaca çözümü romans, bulmaca romans, bulmacada romans, romans tanımı, romans açıklaması, bulmaca sözlüğü 'romans'