ROLE

ROLE“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 6 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “ROLE” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Beklenmeyen olaylar anında yapılan görev dağılımı”, “Beklenmedik Anlarda Ortaya Çıkabilecek Olaylara Bilinçli Olarak Müdahale Edebilmek Amacıyla Gemi Adamları Arasında Yapılan Görev Bölümü”, “Bir elektrik devresindeki akımı,başka bir devreden geçen akımdaki değişikli”, “Değiştirgeç”, “Bir elektrik devresindeki akımı,başka bir devreden geçen akımdaki değişiklikler aracılığıyla denetleyen aygıt”, “Bir Elektrik Devresindeki Akımı, Başka Bir Devreden Geçen Akımdaki Değişiklikler Aracılığıyla Denetleyen Aygıt, Değiştirgeç” sorularının cevabı “ROLE“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı6
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı4

Anahtar Kelimeler:

role, bulmaca role, bulmacada role, role nedir, bulmaca sözlüğü 'role', sözlük role, sözlükte role ne, sözlükte role, bulmaca soruları role, role açıklaması, role tanımı, role ne demek, bulmaca çözümü role