REZENE

REZENE“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 10 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “REZENE” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Maydanozgillerden bir bitki”, “Maydanozgillerden, bir bitki”, “Hoş kokulu ve baharlı meyveleri anason gibi yemeklerde ve içkilerde tat ver”, “Hoş kokulu ve baharlı meyveleri olan otsu bir bitki”, “Maydadozgiller familyasından, baharlı meyvaları anason gibi kullanılan, ots”, “Maydanozgillerden, 1-1,5 m yüksekliğinde, sarı çiçekli, yaprakları iplik bi”, “Hoş kokulu ve baharlı meyveleri anason gibi yemeklerde ve içkilerde tat verici olarak kullanılan otsu bitki”, “Maydadozgiller familyasından, baharlı meyvaları anason gibi kullanılan, otsu bir bitki”, “Maydanozgillerden Bir Bitki , Tıbbi Bir Bitki”, “Gaz Söktürücü Bir Bitki, Hoş Kokulu Ve Baharlı Meyveleri Anason Gibi Yemeklerde Ve İçkilerde Tat Verici Olarak Kullanılan Otsu Bitki” sorularının cevabı “REZENE“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı10
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı6

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları rezene, bulmaca çözümü rezene, sözlükte rezene ne, bulmacada rezene, sözlük rezene, bulmaca sözlüğü 'rezene', rezene, rezene tanımı, bulmaca rezene, rezene ne demek, rezene açıklaması, sözlükte rezene, rezene nedir