PASTORAL

PASTORAL“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 6 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “PASTORAL” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Çoban ve kır hayatını, köylerdeki yaşayış şeklini anlatan şiir”, “Çoban ve bekçi köpeiği olarak bilinen, orta boyda, keçeleşmiş tüyleri olan”, “Edebiyatta ve müzikte, kır hayatını ve törelerini anlatan eser”, “Kır hayatını ve törelerini anlatan”, “Konusu genellikle efsanelere dayanan müzikli oyun”, “Edebiyatta ve müzikte,kır hayatını ve törelerini anlatan eser” sorularının cevabı “PASTORAL“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı6
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı8

Anahtar Kelimeler:

sözlükte pastoral, sözlükte pastoral ne, pastoral nedir, pastoral açıklaması, pastoral, sözlük pastoral, pastoral tanımı, bulmaca çözümü pastoral, pastoral ne demek, bulmaca pastoral, bulmaca sözlüğü 'pastoral', bulmaca soruları pastoral, bulmacada pastoral