PARASEMPATİK

PARASEMPATİK“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 4 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “PARASEMPATİK” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Kalbin atışlarını yavaşlatan, sindirim sistemini ve salgıları düzenleyen si”, “Yaşatkan sinir sistemini oluşturan iki sistemden biri”, “Kalbin atışlarını yavaşlatan,sindirim sistemini ve salgıları düzenleyen sinir sisteminin adı”, “Kalbin Atışlarını Yavaşlatan, Sindirim Sistemini Ve Salgıları Düzenleyen Sinir Sisteminin Adı” sorularının cevabı “PARASEMPATİK“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı4
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı12

Anahtar Kelimeler:

sözlükte parasempati̇k ne, parasempati̇k açıklaması, bulmacada parasempati̇k, sözlükte parasempati̇k, parasempati̇k tanımı, sözlük parasempati̇k, bulmaca parasempati̇k, bulmaca çözümü parasempati̇k, parasempati̇k, parasempati̇k ne demek, parasempati̇k nedir, bulmaca soruları parasempati̇k, bulmaca sözlüğü 'parasempati̇k'