PARAMETRE

PARAMETRE“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “PARAMETRE” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Cebirde bir denklemin katsayılarına giren değişken nicelik”, “Bir matematiksel ifadede aldığı değere göre belirli durumlar kümesini sapta”, “Herhangi bir olayın temel özelliklerini açıklamaya yarayan değişken öğe”, “Özel bir program için verilmiş değeri gösteren değişken”, “Bir matematiksel ifadede aldığı değere göre belirli durumlar kümesini saptayan değişken” sorularının cevabı “PARAMETRE“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı9

Anahtar Kelimeler:

sözlükte parametre, parametre ne demek, parametre açıklaması, bulmacada parametre, bulmaca parametre, bulmaca çözümü parametre, sözlükte parametre ne, bulmaca sözlüğü 'parametre', parametre nedir, bulmaca soruları parametre, sözlük parametre, parametre, parametre tanımı