PANDANTİF

PANDANTİF“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 4 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “PANDANTİF” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Bir kubbenin taşıyıcı kemerleri arasına yerleştirilen kare plandan dairesel”, “İnce bir zincirle boyna takılan değerli takı”, “Kare altyapıdan kubbe eteği olan daireye geçiş öğesi”, “Bir kubbenin taşıyıcı kemerleri arasına yerleştirilen kare plandan dairesel plana geçişi sağlayan küresel üçgen” sorularının cevabı “PANDANTİF“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı4
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı9

Anahtar Kelimeler:

pandanti̇f tanımı, sözlükte pandanti̇f ne, pandanti̇f, pandanti̇f açıklaması, bulmaca pandanti̇f, sözlük pandanti̇f, pandanti̇f ne demek, bulmacada pandanti̇f, bulmaca sözlüğü 'pandanti̇f', sözlükte pandanti̇f, bulmaca soruları pandanti̇f, bulmaca çözümü pandanti̇f, pandanti̇f nedir