PAN

PAN“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 10 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “PAN” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Satürn gezegenin bir uydusu”, “Bütünleşme, birleşme”, “Kameranın yaptığı yatay hareket”, “M. Barrie’nin, çocuk edebiyatı klasiklerinden biri olan eseri PETER”, “M. Barrie’nin,çocuk edebiyatı klasiklerinden biri olan eseri PETER”, “Sinemacılıkta kamerayla geniş bir mekanın taranmasına verilen ad”, “Kameranın yaptığı yaptığı yatay hareket(fotğ.)”, “Kameranın yaptığı yatay hareket(fot.)”, “Kır tanrısı”, “Sürülerin ve çobanların tanrısı” sorularının cevabı “PAN“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı10
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı3

Anahtar Kelimeler:

pan açıklaması, bulmacada pan, bulmaca çözümü pan, bulmaca pan, sözlükte pan ne, bulmaca sözlüğü 'pan', sözlük pan, pan ne demek, pan nedir, pan, bulmaca soruları pan, sözlükte pan, pan tanımı