PALAMUT

PALAMUT“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “PALAMUT” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Fındığa benzeyen, sert ve pürüzlü, bir yüksük içinde bulunan, tanen bakımın”, “Yurdumuzda yetişen meşe türlerinin uzunca, fındığa benzeyen, sert ve pürüzl”, “Uskumrugillerden, eti esmer, kılçıksız ve pulsuz bir balık”, “Fındığa benzeyen, sert ve pürüzlü, bir yüksük içinde bulunan, tanen bakımından zengin meyvesi”, “Yurdumuzda Yetişen Meşe Türlerinin Uzunca, Fındığa Benzeyen, Sert Ve Pürüzlü, Bir Yüksük İçinde Bulunan, Tanen Bakımından Zengin Meyvesi” sorularının cevabı “PALAMUT“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı7

Anahtar Kelimeler:

sözlükte palamut ne, bulmacada palamut, palamut tanımı, palamut nedir, palamut açıklaması, palamut, palamut ne demek, bulmaca çözümü palamut, bulmaca soruları palamut, sözlükte palamut, sözlük palamut, bulmaca sözlüğü 'palamut', bulmaca palamut