PAGODA

PAGODA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 6 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “PAGODA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Çin, Japonya gibi Uzakdoğu ülkelerindeki tapınaklara verilen ad”, “Hindularda Genelde kule olarak veya büyük bir çana benzeyen şekilde inşa ed”, “Uzakdoğu’daki tapınaklara verilen ad”, “Hindularda Genelde kule olarak veya büyük bir çana benzeyen şekilde inşa edilen tapınak”, “Uzakdoğu'daki tapınaklara verilen ad”, “Budist Mabetlerinde Kutsal Eşyaların Saklandığı Odacığa Veya Dolaba Verilen Ad” sorularının cevabı “PAGODA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı6
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı6

Anahtar Kelimeler:

bulmaca pagoda, pagoda, bulmacada pagoda, bulmaca sözlüğü 'pagoda', sözlük pagoda, bulmaca soruları pagoda, pagoda tanımı, sözlükte pagoda ne, pagoda ne demek, pagoda açıklaması, pagoda nedir, sözlükte pagoda, bulmaca çözümü pagoda