OZALİT

OZALİT“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “OZALİT” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Kalıptan çekilen resim kopyası”, “Montajda yapılan hataları görmek için baskıya geçmeden önce yapılan prova”, “Özgün çizim, harita, plan gibi şeylerin fotoğraf tekniğiyle çoğaltılması yö”, “Özgün çizim,harita,plan gibi şeylerin fotoğraf tekniğiyle çoğaltılması yöntemi.Kalıptan çekilen resim kopyası”, “Özgün Çizim, Harita, Plan Gibi Şeylerin Fotoğraf Tekniğiyle Çoğaltılması Yöntemi, Kalıptan Çekilen Resim Kopyası” sorularının cevabı “OZALİT“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı6

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'ozali̇t', ozali̇t tanımı, ozali̇t nedir, sözlükte ozali̇t ne, sözlük ozali̇t, ozali̇t, bulmaca soruları ozali̇t, ozali̇t açıklaması, bulmacada ozali̇t, ozali̇t ne demek, bulmaca çözümü ozali̇t, bulmaca ozali̇t, sözlükte ozali̇t