OMBUDSMAN

OMBUDSMAN“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 7 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “OMBUDSMAN” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “İsveç’te ortaya çıkan, yurttaşların idareden olan şikayetlerini inceleyen k”, “İsveç’te ortaya çıkan, daha sonra başka ülkelerde de uygulanan ve yurttaşla”, “Kamu görevlilerinin işlem ve davranışlarının yasalara uygun olup olmadığını”, “İsveç’te ortaya çıkan, yurttaşların idareden olan şikayetlerini inceleyen kamu denetçisi”, “İsveç’te ortaya çıkan , daha sonra başka ülkelerde de uygulanan ve yurttaşların idareden olan şikayetlerini inceleyen kamu denetçisi. Kamu görevlilerinin işlem ve davranışlarının yasalara uygun olup olmadığını araştırmaya ve uygunluğu sağlayıcı yolları ön”, “Kamu Görevlilerinin İşlem Ve Davranışlarının Yasalara Uygun Olup Olmadığını Araştırmaya Ve Uygunluğu Sağlayıcı Yolları Önermeye Yetkili Denetçi”, “İsveç'te Ortaya Çıkan, Daha Sonra Başka Ülkelerde De Uygulanan Ve Yurttaşların İdareden Olan Şikayetlerini İnceleyen Kamu Denetçisi” sorularının cevabı “OMBUDSMAN“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı7
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı9

Anahtar Kelimeler:

ombudsman tanımı, sözlük ombudsman, ombudsman nedir, ombudsman, ombudsman açıklaması, bulmacada ombudsman, bulmaca ombudsman, sözlükte ombudsman, ombudsman ne demek, bulmaca sözlüğü 'ombudsman', sözlükte ombudsman ne, bulmaca çözümü ombudsman, bulmaca soruları ombudsman