OKUME

OKUME“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 7 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “OKUME” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Bir Afrika ağacı”, “Afrika’da yetişen, kerestesi parlak, öz odunu mor, dış odunu pembe renkli m”, “Afrika’da yetişen kerestesi parlak, öz odunu mor, dış odunu pembe bir ağaç”, “Kerestesi makbul bir Afrika ağacı”, “Afrika'da yetişen kerestesi parlak, öz odunu mor, dış odunu pembe bir ağaç”, “Afrika’da yetişen,kerestesi parlak,öz odunu mor,dış odunu pembe renkli mobilyacılıkta kullanılan bir ağaç”, “Afrika'da Yetişen Ve Parlak Kerestesi Mobilyacılıkta Kullanılan Bir Ağaç” sorularının cevabı “OKUME“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı7
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

okume ne demek, sözlükte okume, sözlük okume, okume açıklaması, bulmaca soruları okume, bulmaca çözümü okume, sözlükte okume ne, okume nedir, okume, bulmaca sözlüğü 'okume', bulmacada okume, bulmaca okume, okume tanımı