OKARİNA

OKARİNA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 6 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “OKARİNA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Geleneksel İtalyan halk çalgısı”, “Güney Amerika’da topraktan yapılan nefesli bir çalgı”, “Yumurta biçiminde yapılan ve sekiz deliği bulunan üflemeli bir çalgı”, “Küre biçimli flüt”, “Yumurta biçimli ve sekiz delikli bir flüt. Geleneksel İtalyan halk çalgısı. Güney Amerika’da topraktan yapılan nefesli bir çalgı”, “Yumurta Biçimli Ve Sekiz Delikli Bir Flüt” sorularının cevabı “OKARİNA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı6
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı7

Anahtar Kelimeler:

sözlükte okari̇na ne, sözlük okari̇na, bulmaca çözümü okari̇na, okari̇na tanımı, sözlükte okari̇na, okari̇na ne demek, bulmacada okari̇na, bulmaca soruları okari̇na, okari̇na nedir, bulmaca okari̇na, bulmaca sözlüğü 'okari̇na', okari̇na, okari̇na açıklaması