NEP

NEP“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 6 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “NEP” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Lenin’in yeni ekonomi politikası”, “Sovyet Sosyalist Cumhuriyetleri Birliği’nin ilk yıllarında uygulanan Yeni E”, “SSCB’nin ilk yıllarında uygulanan Yeni Ekonomi Politikasını simgeleyen harf”, “SSCB’de 1921-1928 yılları arasında uygulanan ekonomi politikası”, “Lenin'in Yeni Ekonomi Politikası”, “Sovyet Sosyalist Cumhuriyetleri Birliği'nin İlk Yıllarında Uygulanan Yeni Ekonomi Politikasını Simgeleyen Harfler” sorularının cevabı “NEP“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı6
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı3

Anahtar Kelimeler:

nep açıklaması, nep ne demek, nep nedir, bulmaca sözlüğü 'nep', bulmaca çözümü nep, bulmaca soruları nep, nep, bulmacada nep, sözlükte nep, bulmaca nep, sözlük nep, nep tanımı, sözlükte nep ne