NEFT

NEFT“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 8 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “NEFT” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Boyacılık ve sepicilikte kullanılan tanence zengin bitkisel özüt”, “Gazyağı”, “Boyacılıkta kullanılan bir tür yağ”, “Çoğunlukla boyacılıkta kullanılan, petrol türevlerinden bir çeşit mineral y”, “Organik maddelerin ayrışmasında oluşan tutuşur sıvıların bir çoğuna verilen”, “Petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ”, “Çoğunlukla boyacılıkta kullanılan, petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ”, “Çoğunlukla boyacılıkta kullanılan,petrol türevlerinden bir çeşit mineral yağ” sorularının cevabı “NEFT“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı8
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı4

Anahtar Kelimeler:

neft tanımı, sözlükte neft, sözlükte neft ne, neft, neft açıklaması, neft ne demek, bulmaca neft, bulmaca sözlüğü 'neft', bulmaca çözümü neft, bulmacada neft, sözlük neft, bulmaca soruları neft, neft nedir