NARDİN

NARDİN“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 9 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “NARDİN” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Maydanozgillerden bir bitki”, “Çayırkasımpatı”, “Bir tür sümbül”, “Hayvanlara yedirilen bir çayır bitkisi”, “Maydanozgillerden, çayırlarda yetişen ve hayvanlara yem olarak verilen bir”, “Maydanozgillerden, bir bitki”, “Maydanozgillerden, çayırlarda yetişen ve hayvanlara yedirilen, başakçıkları tek çiçekli küçük bir bitki”, “Maydanozgillerden, çayırlarda yetişen ve hayvanlara yye olarak verilen bir bitki”, “Hayvanlara Yedirilen Bir Çayır Bitkisi, Bir Tür Sümbül” sorularının cevabı “NARDİN“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı9
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı6

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'nardi̇n', bulmaca soruları nardi̇n, sözlükte nardi̇n ne, nardi̇n tanımı, nardi̇n nedir, nardi̇n, sözlük nardi̇n, sözlükte nardi̇n, bulmacada nardi̇n, bulmaca nardi̇n, nardi̇n açıklaması, nardi̇n ne demek, bulmaca çözümü nardi̇n