NAPOLİTEN

NAPOLİTEN“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “NAPOLİTEN” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Avrupa’da 18. asırda egemen olan İtalyan opera tarzının adı”, “Avrupa`da moda olan ve kadınlı erkekli çiftler tarafından oynanan kıvrak bi”, “On sekizinci yüzyılda Avrupa’ya egemen olan İtalyan opera tarzının adı”, “Napoli balıkçılarının söylediği halk türküleri”, “Avrupa'da 18 Asırda Egemen Olan İtalyan Opera Tarzının Adı” sorularının cevabı “NAPOLİTEN“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı9

Anahtar Kelimeler:

napoli̇ten, napoli̇ten açıklaması, bulmacada napoli̇ten, sözlükte napoli̇ten ne, napoli̇ten ne demek, napoli̇ten nedir, sözlükte napoli̇ten, napoli̇ten tanımı, sözlük napoli̇ten, bulmaca soruları napoli̇ten, bulmaca çözümü napoli̇ten, bulmaca sözlüğü 'napoli̇ten', bulmaca napoli̇ten