NİVO

NİVO“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 6 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “NİVO” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç”, “Bir yüzeyin eğiklik derecesini anlamaya yarayan araç, tesviye aleti”, “Bir arazinin çeşitli noktaları arasındaki yükselti farkını ölçmeye yarayan”, “Bir arazinin çeşitli noktaları arasındaki yükselti farkını ölçmeye yarayan alet, düzeç”, “Bir arazinin çeşitli noktaları arasındaki yükselti farkını ölçmeye yarayan alet,düzeç. Topoğraf aracı”, “Bir Yüzeyin Eğiklik Derecesini Anlamaya Yarayan Araç Topoğraf Aracı” sorularının cevabı “NİVO“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı6
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı4

Anahtar Kelimeler:

ni̇vo açıklaması, sözlük ni̇vo, bulmacada ni̇vo, sözlükte ni̇vo ne, ni̇vo tanımı, ni̇vo, bulmaca soruları ni̇vo, ni̇vo nedir, bulmaca ni̇vo, sözlükte ni̇vo, bulmaca çözümü ni̇vo, ni̇vo ne demek, bulmaca sözlüğü 'ni̇vo'