NİOBE

NİOBE“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “NİOBE” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Manisa’daki Ağlayan Kaya’nın o olduğuna inanılan, doğurganlığıyla ünlü”, “Manisa’daki “Ağlayan Kaya”nın o olduğuna inanılan, doğurganlığıyla ünlü Fri”, “Doğurganlığıyla ünlü Frigya Kraliçesi”, “Manisa’daki Ağlayan Kaya’nın o olduğuna inanılan, doğurganlığıyla ünlü Frigya Kraliçesi”, “Manisa'daki Ağlayan Kaya'nın O Olduğuna İnanılan, Doğurganlığıyla Ünlü Frigya Kraliçesi” sorularının cevabı “NİOBE“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü ni̇obe, bulmaca sözlüğü 'ni̇obe', sözlükte ni̇obe, ni̇obe açıklaması, bulmacada ni̇obe, bulmaca ni̇obe, sözlük ni̇obe, bulmaca soruları ni̇obe, ni̇obe tanımı, ni̇obe nedir, ni̇obe, sözlükte ni̇obe ne, ni̇obe ne demek