MEKİK

MEKİK“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 4 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “MEKİK” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “El veya otomatik dokuma tezgahlarında atkı veya argaç denilen ve enine olan”, “Oya yapmakta kullanılan, kemik, ağaç veya plastikten yapılmış, iki ucu sivr”, “Balıkçıların ağ yapmak ve tamir etmek için kullandıkları bir alet”, “El veya otomatik dokuma tezgahlarında atkı veya argaç denilen ve enine olan iplikleri,uzunlamasına olan arışların arasından geçirmeye yarayan masuralı araç” sorularının cevabı “MEKİK“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı4
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

bulmacada meki̇k, meki̇k nedir, bulmaca çözümü meki̇k, meki̇k tanımı, bulmaca soruları meki̇k, sözlükte meki̇k ne, meki̇k açıklaması, meki̇k, sözlükte meki̇k, meki̇k ne demek, sözlük meki̇k, bulmaca sözlüğü 'meki̇k', bulmaca meki̇k