MANİKA

MANİKA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 6 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “MANİKA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Ambardan güverteye açılan baca”, “Ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca”, “Bir teknenin alt kısımlarına güverteden aşağıya doğru havalandırma için konulan geniş boru”, “Gemide hava bacaları”, “Gemilerde ambarlara ve makine bölümüne hava vermek için güverteye açılan baca”, “Gemide Hava Bacaları, Güvertede Hava Bacaları” sorularının cevabı “MANİKA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı6
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı6

Anahtar Kelimeler:

mani̇ka açıklaması, bulmaca çözümü mani̇ka, mani̇ka tanımı, sözlük mani̇ka, sözlükte mani̇ka, sözlükte mani̇ka ne, mani̇ka ne demek, bulmaca mani̇ka, bulmaca soruları mani̇ka, mani̇ka, mani̇ka nedir, bulmacada mani̇ka, bulmaca sözlüğü 'mani̇ka'