MİSEL

MİSEL“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 6 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “MİSEL” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Koloit iyonlarında molekül yığılmasından oluşan ve yalnız başına koloidin b”, “Özütleme sırasında bir çözücü içinde elde edilen yağ çözeltisi”, “Yağ çözeltisi”, “Yağ moleküllerinin, çözünmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman”, “Yağlı möleküllerin, çözülmediği bir sıvı madde içerisinde bırakıldığı zaman”, “Koloit iyonlarında molekül yığılmasından oluşan ve yalnız başına koloidin bütün niteliğini taşıdığı kabül edilen bölüm” sorularının cevabı “MİSEL“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı6
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

mi̇sel nedir, mi̇sel, bulmaca çözümü mi̇sel, sözlükte mi̇sel ne, bulmaca sözlüğü 'mi̇sel', mi̇sel açıklaması, bulmaca soruları mi̇sel, bulmacada mi̇sel, sözlük mi̇sel, mi̇sel ne demek, bulmaca mi̇sel, sözlükte mi̇sel, mi̇sel tanımı