LEDA

LEDA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 8 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “LEDA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Jupiter'in bir uydusu”, “Jubiter gezegenin uydularından biri”, “Jüpiter gezegeninin bir uydusu”, “Bütün denizlerde canlı ya da fosil olarak bulunabilen bir yumuşakça”, “Bütün çok hücreli hayvanlarda görülen, döllenmiş yumurtanın gelişme evresi(”, “Jüpiter gezeenin uydularından biri”, “Yunan mitolojisinde,kuğu kılığına giren Zeus’la karşılaşması bir çok sanatçıya esin kaynağı olmuş ünlü kadın”, “Yunan Mitolojisinde, Kuğu Kılığına Giren Zeus'la Karşılaşması Bir Çok Sanatçıya Esin Kaynağı Olmuş Ünlü Kadın” sorularının cevabı “LEDA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı8
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı4

Anahtar Kelimeler:

bulmaca leda, sözlükte leda, sözlük leda, sözlükte leda ne, leda, leda açıklaması, leda nedir, leda tanımı, bulmaca soruları leda, bulmaca çözümü leda, bulmacada leda, bulmaca sözlüğü 'leda', leda ne demek