LATANYA

LATANYA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “LATANYA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Bazı türleri evlerde süs bitkisi olarak yetiştirilen bir tür palmiye”, “Kimi türleri evlerde süs bitkisi olarak yetiştirilen, kimi türlerinden de d”, “Palmiye türü”, “Kimi türleri evlerde süs bitkisi olarak yetiştirilen, kimi türlerinden de dokumalık iplik elde edilen bir tür palmiye”, “Bazı türleri evlerde süs bitkisi olarak yetiştirilen,bazı türlerinden de dokumalık iplik elde edilen bir tür palmiye” sorularının cevabı “LATANYA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı7

Anahtar Kelimeler:

latanya tanımı, bulmaca soruları latanya, bulmaca çözümü latanya, bulmaca latanya, bulmaca sözlüğü 'latanya', latanya, latanya ne demek, latanya nedir, sözlükte latanya ne, sözlük latanya, bulmacada latanya, sözlükte latanya, latanya açıklaması