LAME

LAME“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 8 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “LAME” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Dokusunda altın ve gümüş renginde tel bulunan kumaş”, “Dokusunda altın ve gümüş renkte tellerin çoğunlukta olduğu kumaş”, “Maden parlaklığı verilmiş deri veya kumaş”, “Metal parlaklığı verilmiş deri”, “Parlak kumaş”, “Dokusunda çoğunlukla altın yada gümüş renginde tel bulunan kumaş Maden parlaklığı verilmiş deri veya kumaş.,simli kumaş”, “Maden Parlaklığı Verilmiş Deri Veya Kumaş, Simli Kumaş”, “Dokusunda Altın Ve Gümüş Renkte Tellerin Çoğunlukta Olduğu Kumaş, Gümüşlü” sorularının cevabı “LAME“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı8
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı4

Anahtar Kelimeler:

sözlükte lame, bulmaca sözlüğü 'lame', bulmaca çözümü lame, sözlükte lame ne, lame tanımı, sözlük lame, lame nedir, bulmaca soruları lame, lame açıklaması, bulmacada lame, lame, lame ne demek, bulmaca lame