KRUVAZE

KRUVAZE“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KRUVAZE” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Ceket ve yelek için ön parçaları birbiri üzerine gelecek biçimde yapılmış o”, “Çift düğmeli ceket, manto veya elbise”, “Ön parçaları birbiri üzerine gelecek biçimde yapılmış, etek, ceket gibi giy”, “Ön parçaları birbiri üzerine gelecek biçimde yapılmış olan”, “Ceket Ve Yelek İçin Ön Parçaları Birbiri Üzerine Gelecek Biçimde Yapılmış Olan” sorularının cevabı “KRUVAZE“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı7

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü kruvaze, bulmaca kruvaze, sözlükte kruvaze ne, kruvaze nedir, bulmaca soruları kruvaze, bulmacada kruvaze, sözlük kruvaze, kruvaze açıklaması, kruvaze ne demek, bulmaca sözlüğü 'kruvaze', kruvaze tanımı, kruvaze, sözlükte kruvaze