KREP

KREP“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 8 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KREP” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Bir kumaş türü”, “Çok bilinen bir sözü veya atasözünü biraz değiştirip eklemeler yaparak günc”, “Çok bükümlü iplikle dokunmuş bir çeşit ince kumaş”, “Yumurta, süt, un ile tavada kızartılarak yapılan, küçük yuvarlak tatlı veya”, “Çok bükümlü ipliklerle dokunan ve kendine özgü dalgalı bir görünümü olan kumaş.”, “Yumurta, süt ve un ile hazırlanan tatlı veya tuzlu hamur”, “İpliği büküm ameliyesine tabi tutulduktan sonra düz armür ile dokunan ince yün kumaşlar. Çok bükümlü iplikle dokunmuş bir çeşit ince ipek kumaş”, “Çok Bükümlü İpliklerle Dokunan Ve Kendine Özgü Dalgalı Bir Görünümü Olan Kumaş” sorularının cevabı “KREP“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı8
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı4

Anahtar Kelimeler:

sözlükte krep, krep tanımı, krep nedir, bulmaca sözlüğü 'krep', bulmaca çözümü krep, krep, sözlük krep, sözlükte krep ne, bulmaca krep, krep açıklaması, bulmacada krep, bulmaca soruları krep, krep ne demek