KRAAL

KRAAL“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 7 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KRAAL” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Afrika’da çitle çevrili bir hayvan barınağı ile çevresindeki evlerden oluşa”, “Afrika’da, çitle çevrili bir hayvan barınağı ile çevresindeki evlerden oluş”, “Güney Afrika’da etrafı kazık ve sırıklarla çevrili kulübelerden oluşmuş köy”, “Güney Afrika’da, etrafı kazık ve sırıklarla çevrili kulübelerden meydana ge”, “Afrika’da çitle çevrili bir hayvan barınağı ile çevresindeki evlerden oluşan yerleşme biçimi”, “Afrika’da çitle çevrili ir hayvan barınağı ile çevresindeki evlerden oluşan yerleşme biçimi”, “Afrika'da Çitle Çevrili Bir Hayvan Barınağı İle Çevresindeki Evlerden Oluşan Yerleşme Biçimi” sorularının cevabı “KRAAL“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı7
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

kraal ne demek, kraal tanımı, bulmaca kraal, bulmacada kraal, sözlük kraal, sözlükte kraal ne, sözlükte kraal, kraal nedir, bulmaca sözlüğü 'kraal', kraal açıklaması, bulmaca soruları kraal, kraal, bulmaca çözümü kraal