KOPÇA

KOPÇA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KOPÇA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Bir giysinin iki yanını bitiştirmeye yarayan ve metal bir halkayla bir çeng”, “Giyeceklerin karşılıklı iki yanını birleştirmekte kullanılan, bir halka ve”, “Bir giysinin iki yanını bitiştirmeye yarayan ve bir halkayla bir çengelden oluşan tutturmalık”, “Giyeceklerin karşılıklı iki yanını birleştirmekte kullanılan, bir halka ve çengelden oluşan araç, agraf”, “Bir Giysinin İki Yanını Bitiştirmeye Yarayan Ve Metal Bir Halkayla Bir Çengelden Oluşan Tutturmalık” sorularının cevabı “KOPÇA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kopça, kopça, bulmaca soruları kopça, kopça tanımı, bulmaca sözlüğü 'kopça', sözlükte kopça ne, sözlük kopça, bulmacada kopça, kopça ne demek, kopça açıklaması, bulmaca çözümü kopça, kopça nedir, bulmaca kopça