KONKASÖR

KONKASÖR“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 7 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KONKASÖR” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Büyük kayaları kırıp ufalamaya yarayan makine”, “Taşkıran”, “Yapı vs yapımında kullanılacak çakılları,taşları elde etmek için, büyük kay”, “Yol, yapı vs. yapımında kullanılacak çakılları, taşları kırıp ufalamaya yar”, “Yol, yapı vs. yapımında kullanılacak çakılları, taşları kırıp ufalamaya yarayan makine”, “Yol, Yapı Vs Yapımında Kullanılacak Çakılları, Taşları Kırıp Ufalamaya Yarayan Makine”, “Yapı Vs Yapımında Kullanılacak Çakılları, Taşları Elde Etmek İçin, Büyük Kayaları Kırıp Ufalamaya Yarayan Makine” sorularının cevabı “KONKASÖR“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı7
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı8

Anahtar Kelimeler:

konkasör tanımı, sözlükte konkasör, konkasör nedir, bulmaca çözümü konkasör, bulmaca soruları konkasör, sözlük konkasör, bulmaca konkasör, bulmaca sözlüğü 'konkasör', konkasör açıklaması, sözlükte konkasör ne, bulmacada konkasör, konkasör ne demek, konkasör