KOMAR

KOMAR“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 8 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KOMAR” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Doğu Karadeniz bölgesi’nde yetişen ve yaprakları halk hekimliğinde kullanıl”, “Fundalıkta yetişen iki, üç metre boyunda, kışın yapraklarını dökmeyen, iri,”, “Kısa boylu bodur çalılık”, “Kışın yapraklarını dökmeyen mor çiçekli bir ağaççık”, “Fundalıkta yetişen iki, üç metre boyunda, kışın yapraklarını dökmeyen, iri, mor çiçekli ağaç”, “Kuzey Anadolu dağlarında yetişen, kışın yapraklarını dökmeyen ağaççık”, “Kuzey Anadolu Dağlarında Yetişen Mor Çiçekli Bir Ağaççık”, “Doğu Karadeniz Dağlarında, Fundalıklarda Yetişen, 2-3 M Boyunda, Kışın Yaprak Dökmeyen, Çok İri Ve Mor Çiçekler Açan Ve Yaprakları Halk Hekimliğinde Kullanılan Bir Ağaççık, Orman Gülü” sorularının cevabı “KOMAR“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı8
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

komar tanımı, komar nedir, bulmaca soruları komar, bulmaca çözümü komar, komar ne demek, sözlükte komar ne, bulmacada komar, bulmaca sözlüğü 'komar', sözlükte komar, komar, sözlük komar, bulmaca komar, komar açıklaması