KOLZA

KOLZA“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KOLZA” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Son yıllarda ülkemizde de yetiştirilen bir yağ bitkisi”, “Tohumlarından elde edilen yağ, yapay kauçuk yapımında kullanılan bir bitki”, “Turpgillerden, yağlı tohumlarından elde edilen yağ, yapay kauçuk yapımında”, “Turpgillerden, yağlı tohumlu mevsimlik bir bitki”, “Turpgillerden, yağlı tohumlu mevsimlik bitki; tohumlarından elde edilen yağ, yapay kauçuk yapımında kullanılır” sorularının cevabı “KOLZA“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

kolza açıklaması, bulmacada kolza, bulmaca soruları kolza, kolza ne demek, bulmaca sözlüğü 'kolza', kolza, sözlükte kolza ne, kolza tanımı, bulmaca çözümü kolza, sözlükte kolza, sözlük kolza, kolza nedir, bulmaca kolza