KOLÇAK

KOLÇAK“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 7 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KOLÇAK” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Bir koltukta kol dayama yeri, dirseklik”, “Ceket ya da gömlek kollarının kirlenmesine engel olmak için bilekten dirseğ”, “İskemlenin kol konacak parçası”, “Yalnız baş parmağı ayrı,diğer dört parmağı bir örülmüş yün eldiven”, “Yalnız başparmağı ayrı, diğer dört parmağı bir örülmüş yün eldiven”, “Ceket ya da gömlek kollarının kirlenmesine engel olmak için bilekten dirseğe kadar geçirilen eğreti kolluk”, “Bir Çarkı Döndürmek, Çevirmek İçin Ona Takılan Demirden Ya Da Tahtadan Kol” sorularının cevabı “KOLÇAK“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı7
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı6

Anahtar Kelimeler:

sözlük kolçak, kolçak tanımı, bulmaca kolçak, bulmacada kolçak, kolçak açıklaması, kolçak, bulmaca sözlüğü 'kolçak', bulmaca soruları kolçak, sözlükte kolçak, bulmaca çözümü kolçak, kolçak ne demek, sözlükte kolçak ne, kolçak nedir