KLERİKALİZM

KLERİKALİZM“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 3 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KLERİKALİZM” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Din adamlarının kendi alanları dışına çıkarak kamu işlerine karışmalarını,”, “Dinin ve din kurumlarının toplumyaşamındaki yerini güçlendirmeyi amaçlayan”, “Din Adamlarının Kendi Alanları Dışına Çıkarak Kamu İşlerine Karışmalarını, Kamu İşlerini Etkileri Altına Almalarını Amaçlayan Sistem Ya Da Akım” sorularının cevabı “KLERİKALİZM“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı11

Anahtar Kelimeler:

kleri̇kali̇zm açıklaması, bulmaca soruları kleri̇kali̇zm, bulmacada kleri̇kali̇zm, bulmaca sözlüğü 'kleri̇kali̇zm', kleri̇kali̇zm nedir, kleri̇kali̇zm, sözlükte kleri̇kali̇zm, bulmaca kleri̇kali̇zm, kleri̇kali̇zm tanımı, kleri̇kali̇zm ne demek, bulmaca çözümü kleri̇kali̇zm, sözlük kleri̇kali̇zm, sözlükte kleri̇kali̇zm ne