KITIK

KITIK“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KITIK” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Minder, yastık gibi şeyleri doldurmak için kullanılan ve kimi vakit de sıva”, “Mobilyacılıkta minder, yastık gibi şeyleri doldurmak için kullanılan keten”, “Minder, yastık gibi şeyleri doldurmak için kullanılan ve kimi vakit de sıvanın içine katılan keten ve kendir lifleri”, “Mobilyacılıkta minder, yastık gibi şeyleri doldurmak için kullanılan keten veya kendir telleri”, “Bağdadi Sıvasına Ve Çamur Harcına Katılan 1-2 Cm. Boyunda Kıyılmış Keten” sorularının cevabı “KITIK“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

bulmacada kitik, sözlükte kitik ne, bulmaca sözlüğü 'kitik', kitik, kitik ne demek, bulmaca soruları kitik, sözlük kitik, bulmaca kitik, bulmaca çözümü kitik, kitik açıklaması, sözlükte kitik, kitik nedir, kitik tanımı