KISTI

KISTI“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KISTI” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Deniz kabuğu gibi malzemeyi ipe dizip kelep haline getirdikten sonra birbir”, “İnci, boncuk, deniz kabuğu vb.’yi ipe dizip, kelep durumunda birbirine dola”, “Deniz kabuğu gibi malzemeyi ipe dizip kelep haline getirdikten sonra birbirine dolaşarak yapılan kısa gerdanlık”, “İnci, boncuk, deniz kabuğu vb.'yi ipe dizip, kelep durumunda birbirine dolayarak yapılan gerdanlık”, “İnci, Boncuk, Deniz Kabuğu Gibi Malzemeyi İpe Dizip Kelep Haline Getirdikten Sonra Birbirine Dolaşarak Yapılan Kısa Gerdanlık” sorularının cevabı “KISTI“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı5

Anahtar Kelimeler:

kisti nedir, sözlük kisti, bulmaca sözlüğü 'kisti', kisti açıklaması, bulmaca kisti, kisti ne demek, sözlükte kisti ne, kisti, kisti tanımı, bulmaca soruları kisti, sözlükte kisti, bulmacada kisti, bulmaca çözümü kisti