KIRTIL

KIRTIL“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 8 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KIRTIL” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Telden ya da sazdan yapılan, dökülmez hokka prensibine göre düzenlenmiş bal”, “Telden ya da sazdan yapılan, dökülmez hokka prensibine göre düzenlenmiş balık tutma aracı”, “Telden Ya Da Sazdan Yapılan Balık Tutma Aracı”, “Yaylalarda yetişen dikenli bir ot”, “Büyük kabuklu deniz hayvanlarını avlamakta kullanılan, ince dallardan örülm”, “Kısa ve oldukça sert ot”, “Büyük kabuklu deniz hayvanlarını avlamakta kullanılan, ince dallardan örülmüş kapan”, “Deniz avcılığında kullanılan ince daldan örülü sepet” sorularının cevabı “KIRTIL“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı8
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı6

Anahtar Kelimeler:

kirtil nedir, kirtil, kirtil açıklaması, bulmacada kirtil, bulmaca çözümü kirtil, kirtil ne demek, bulmaca kirtil, sözlük kirtil, kirtil tanımı, bulmaca sözlüğü 'kirtil', sözlükte kirtil, sözlükte kirtil ne, bulmaca soruları kirtil