KIRKIT

KIRKIT“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 7 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KIRKIT” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan dişli araç”, “Dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan, demirden ya da ağa”, “Halı dokunurken iplik düğümlerini sıkıştırma tarağı”, “Halı ve kilim dokuma aracı”, “Dokumacılıkta atkı ipliğini sıkıştırmak için kullanılan, demirden veya ağaçtan yapılmış dişli araç”, “Halıcılıkta iplik düğümlerini sıkıştırma topağı”, “Dokuma aracı” sorularının cevabı “KIRKIT“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı7
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı6

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'kirkit', sözlükte kirkit, bulmacada kirkit, sözlükte kirkit ne, sözlük kirkit, bulmaca çözümü kirkit, bulmaca soruları kirkit, kirkit açıklaması, kirkit ne demek, kirkit nedir, kirkit, kirkit tanımı, bulmaca kirkit