KILAPTAN

KILAPTAN“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 5 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KILAPTAN” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Pamuk ipliğine sırma katılarak eğrilmiş iplik”, “Pirinç, bakır, kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurul”, “Pamuk ipliğine sırma katılıp eğirilerek elde edilen iplik”, “Pirinç, bakır, kalay gibi madenlerden çekilerek gümüş ve altın yaldız vurulmuş ince iplik”, “Pirinç, Bakır, Kalay Gibi Madenlerden Çekilerek Gümüş Ve Altın Yaldız Vurulmuş İnce Metal Sırmalı Pamuk İpliği” sorularının cevabı “KILAPTAN“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı5
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı8

Anahtar Kelimeler:

kilaptan nedir, bulmacada kilaptan, bulmaca kilaptan, kilaptan açıklaması, bulmaca çözümü kilaptan, sözlükte kilaptan ne, sözlük kilaptan, bulmaca soruları kilaptan, kilaptan, bulmaca sözlüğü 'kilaptan', sözlükte kilaptan, kilaptan tanımı, kilaptan ne demek