KESTANE

KESTANE“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 4 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KESTANE” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Aynı adlı ağaçtan elde edilen bir kış meyvesi”, “Castanea sativa olarak tanımlanan, kayıngillerden, ılıman iklimlerde yetişe”, “Kayıngillerden bir orman ağacı”, “Botanikte (Castanea sativa) olarak tanımlanan,kayıngillerden,ılıman iklimlerde yetişen,25-30 metre kadar boylanabilen,kerestesi doğramacılıkta kullanılan bir orman ağacı” sorularının cevabı “KESTANE“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı4
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı7

Anahtar Kelimeler:

kestane, kestane açıklaması, kestane nedir, bulmaca çözümü kestane, sözlük kestane, sözlükte kestane ne, kestane ne demek, bulmaca kestane, bulmaca sözlüğü 'kestane', kestane tanımı, bulmacada kestane, bulmaca soruları kestane, sözlükte kestane