KES

KES“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 12 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KES” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Dövülerek saman yapılan ot”, “Genellikle yakmak için kullanılan iri saman”, “Hayvanların yemeyip bıraktıkları iri saman”, “Jimnastik ayakkabısı”, “Kapalı jimnastik ayakkabısı”, “Yakmak için kullanılan iri saman”, “Çekmek(farsça)”, “Çok su içen kimse”, “Çok sulanmış toprak”, “Mısır kırmasıyla yapılan bir çeşit çorba”, “Yağı alınmış sütten yada yoğurttan yapılan peynir”, “Yağı Alınmış Sütten Yada Yoğurttan Yapılan Bir Tür Peynir” sorularının cevabı “KES“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı12
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı3

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları kes, kes nedir, kes, bulmaca sözlüğü 'kes', bulmaca kes, bulmaca çözümü kes, kes ne demek, sözlükte kes ne, sözlükte kes, kes açıklaması, kes tanımı, sözlük kes, bulmacada kes