KERTERİZ

KERTERİZ“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 4 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KERTERİZ” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Bir yerin pusula kertelerine göre bulunduğu yön”, “Herhangi bir maddenin bir tekneden olan yönünü mıknatisi veya cayro pusla i”, “Herhangi bir maddenin bir tekneden olan yönünü mıknatisi veya cayro pusla ile tayin etmek veya ölçmek”, “Balık Tutarken Genelde Balığın Bulunduğu Belli Bir Yeri Belirlemek İçin Tespit Edilen İşaret Noktaları” sorularının cevabı “KERTERİZ“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı4
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı8

Anahtar Kelimeler:

sözlükte kerteri̇z, kerteri̇z açıklaması, kerteri̇z nedir, bulmaca soruları kerteri̇z, bulmaca sözlüğü 'kerteri̇z', sözlükte kerteri̇z ne, kerteri̇z tanımı, kerteri̇z ne demek, bulmaca çözümü kerteri̇z, sözlük kerteri̇z, bulmaca kerteri̇z, kerteri̇z, bulmacada kerteri̇z