KERMES

KERMES“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 6 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “KERMES” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Açık havada yapılan eğlentili toplantı”, “Bir çalışmaya yardım sağlamak için,genellikle açık havada yapılan eğlentili”, “Yardım amaçlı, eğlenceli toplantı”, “Bir çalışmaya yardım sağlamak için,genellikle açık havada yapılan eğlentili toplantı”, “Küçük kentlerde bayram ya da panayır günlerinde yapılan eğlenceli toplantı”, “Bir Çalışmaya Yardım Sağlamak İçin, Genellikle Açık Havada Yapılan Eğlentili Toplantı” sorularının cevabı “KERMES“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı6
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı6

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü kermes, bulmaca sözlüğü 'kermes', sözlükte kermes ne, kermes açıklaması, kermes nedir, sözlükte kermes, kermes, bulmaca soruları kermes, kermes tanımı, bulmaca kermes, kermes ne demek, bulmacada kermes, sözlük kermes